W związku z kampanią „Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy 2012–13 Partnerstwo dla prewencji” Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Opatowie, zachęca kadrę kierowniczą, pracowników i inne zainteresowane strony do podjęcia działań służących poprawie bezpieczeństwa i zdrowia w pracy. Kampania jest koordynowana przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (EU-OSHA) oraz innych partnerów w 27 państwach...
Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

GUS TVR24

WOK Kielce

PFRON

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Kolporter RSS

Orkiestra wojskowa w Czachowie

Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Czachowie odwiedziła Orkiestra Polowa Brygady Polskich Drużyn Strzeleckich z Ostrowca Świętokrzyskiego.

- Specjalnie dla naszych mieszkańców artyści wykonali pieśni patriotyczne, wojskowe i biesiadne. Było to spotkanie mające na celu niwelowanie barier pomiędzy mieszkańcami naszego domu, a środowiskiem lokalnym - informuje Lucjanna Szczęsna Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Czachowie - Wszyscy obecni na spotkaniu byli uczestnikami wspaniałego wydarzenia artystycznego. Atmosfera podczas występu była wspaniała, tym bardziej, że występ orkiestry połączony był z obchodami Dnia Kobiet. Mężczyźni wręczyli paniom własnoręcznie wykonane bukiety z cukierków. Wydarzenia tego dnia pozostaną na długo w naszej pamięci.

Serwis Samorządowy PAP

Statystyka odwiedzin