Informujemy, iż zgodnie z Zarządzeniem Starosty Opatowskiego, z dn. 30.07.2015r., skierowanym do pracowników Starostwa Powiatowego oraz do kierowników powiatowych jednostek organizacyjnych, dzień 14 sierpień 2015r (piątek), jest dniem wolnym od pracy.
Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Kolporter RSS

Dożynki w Zochcinku

Dnia 14 września 2012 roku w Domu Pomocy Społecznej w Zochcinku odbyły się dożynki. Ceremonię rozpoczęło przekazanie wieńca dożynkowego oraz chleba z tegorocznych plonów.

Wieniec dożynkowy i chleb z tegorocznego ziarna starostowie dożynek przekazali na ręce gospodarza domu - Dariusza Sawickiego. Następnie zostały złożone symboliczne dary z tegorocznych plonów: owoce, warzywa, polne kwiaty. Ponadto mieszkańcy domu wystąpili z okolicznościową akademią przygotowaną specjalnie na tę okazję.

- Dziękuję wszystkim mieszkańcom za całoroczną pracę na rzecz naszego domu - mówił Dariusz Sawicki - Aby uczcić ten wyjątkowy dzień, zapraszam do wspólnej zabawy.

Serwis Samorządowy PAP

Statystyka odwiedzin